Mokotowskie Spotkania - Edycja dzieciaki

 

Modnie, Lokalnie, Świadomie.

 

Z okazji Dnia Dziecka, od 31 maja do 01 czerwca, w Placu Unii City Shopping w Warszawie odbędą się Mokotowskie Spotkania - Edycja dzieciaki. To wyjątkowe wydarzenie jest dedykowane najmłodszym oraz ich rodzicom.

 

To już XV edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania, które cyklicznie odbywają się w Placu Unii i mają na celu zrzeszenie lokalnej społeczności Warszawy.

Podczas tego wydarzenia swoje produkty zaprezentuje ponad 40 wystawców. Będzie to wyjątkowa okazja by poznać lokalne marki i rodzimych producentów. Pojawią się między innymi firmy odzieżowe - z najnowszymi wiosennymi kolekcjami, zabawki, akcesoria, książki oraz produkty ekologiczne.

 

Podczas Mokotowskich Spotkań, zabawy oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci zorganizuje Mokotowska Akademia Kultury - Makademia. Na co dzień w swojej ofercie Makademia posiada zajęcia edukacyjne, jak i ruchowe dla całej rodziny. Jest to miejsce, gdzie dzieci mogą wkroczyć w świat klocków LEGO. Instruktorzy dzięki swojej pasji i ogromnej wyobraźni są przewodnikami po tym świecie.

 

Podczas Mokotowskich Spotkań Makademia zorganizuje spotkanie z klockami LEGO pod okiem instruktorów. Zajęcia odbędą się 31 maja oraz 1 czerwca w godzinach 10:00-19:00. Odbędą się również zajęcia plastyczne, na które zapraszamy o godzinie 12:00 i 14:00.

 

Organizatorzy sprawą, że te dwa dni będą niezwykłe. Doceniają fakt, że wystawcy biorący udział w wydarzeniu przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u lokalnych marek to zdecydowanie pewność jakości oraz niepowtarzalności.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy, szczególnie rodziców wraz z dziećmi, którzy chcą w ciekawy i atrakcyjny sposób spędzić czas z swoimi pociechami.

 

***

 

Mokotowskie Spotkania - Edycja dzieciaki

 

Data: 31.05-1.06

Godziny: wtorek 10.00-21.00, środa 10.00-21.00
Wejście: darmowe

Miejsce: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)

 

Dodatkowe informacje o Mokotowskich Spotkaniach można znaleźć na facebooku: www.facebook.com/MokotowskieSpotkania.

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE