Widzimy się 20 maja 2016 o godz. 18:00 w MCSM
Przygotowałyśmy dla Was aż 3 wyjątkowe prelekcje na tematy bliskie KAŻDEJ Kobiecie.

Jesteś Kobietą pracującą na etacie, prowadzącą własną firmę czy może mamą przebywającą na urlopie wychowawczym? Szukasz inspiracji, wsparcia, wiedzy? To spotkanie jest dla Ciebie!

Poruszymy trzy tematy:
1. Skończ z dietą, Kobieto!
Skąd się bierze ogrom diet i dlaczego są nieskuteczne? Poznasz najnowsze doniesienia ze świata nauki i dowiesz się, jak tę wiedzę wykorzystać, by cieszyć się zdrową i szczupłą sylwetką. Coś jeszcze? Tak! Skończysz z dietą, zanim ona wykończy Ciebie!
2. Uważaj! Nie kupuj podróbek!
Dlaczego nie warto kupować podróbek i jakie są konsekwencje ich noszenia?
3. Dlaczego warto jest zostać twarzą swojej marki?
Czasem okazuje się, że rzecz pozornie najprostsza wymaga od nas niesamowitej odwagi. Jedną z takich sytuacji może być decyzja o tym, by… zostać twarzą swojej marki.
Oprócz prelekcji weźmiesz udział w sesji networkingowej, na której poznasz inne Kobiety – może będzie to Twoja nowa koleżanka, klientka albo partnerka biznesowa…? ;)

********************
NASZE PRELEGENTKI:

JOANNA CIEŚLAK-OSPALSKA
Z wykształcenia filozof, a na co dzień zwierzę medialne. Głównie dlatego, że od 18 lat pracuje z mediami, (jako PRowiec i konsultant) oraz w mediach. Od 2008 roku związana z Eurozet – czołową grupą radiową w Polsce, mającą w swoim portfolio marek Radio ZET, Radio ZET Gold, Radio ZET Chilli, Radio Plus, Antyradio i Planeta.FM. Od dwóch lat Menadżer Programu Radia ZET Gold 92,8 fm oraz Radia PLUS Bydgoszcz.
Pasjonatka wszelkich zagadnień związanych z tematyką personal brandingu i tworzenia marki osobistej, o których pisze na blogu PositiveMind.pl. Prowadzi autorskie warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet oraz spotkania „Z biznesem mi do twarzy” przedstawiające kobiety z Torunia, które odniosły sukces w biznesie.

MAGDALENA TREMBACZ
Psycholog, terapeuta, psychodietetyk. Specjalizuje się w zakresie motywacji i rozwoju osobistego. Ukończyła Psychologię na SWPS, Biologię Molekularną na UG oraz studia podyplomowe w IŻŻ z zakresu poradnictwa dietetycznego. Propagatorka zdrowego stylu życia. Szczególnie interesuje ją diagnostyka nietolerancji pokarmowej IgG zależnej oraz wpływ diety eliminacyjnej na zdrowie psychiczne człowieka.


Mamy kilka propozycji cen biletów wstępu – wybierz idealną dla Ciebie:

BILET A: 29zł/os. Bilet promocyjny do 13.05.2016

BILET B: 39zł/os. - do 19.05.2015

BILET C: 39zł/ 2osoby- tylko 20 biletów!

Bilety kupisz TU: http://sklep.fontes.com.pl/

W cenie: wykłady, osobiste spotkanie z prelegentami, networking, wymiana kontaktów, poczęstunek.

Masz pytanie? Napisz: kontakt@fontes.com.pl

 


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram