MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ COACHINGU W WARSZAWIE!

W dniach 16 - 20.05.2016 Oddział ICF Mazowsze serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych profesjonalnym coachingiem, by doświadczyli z nami skuteczności jego działania!

W wielu miastach Polski jednocześnie odbywają się wydarzenia Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2016, czyli dorocznego, globalnego święta profesjonalistów i pasjonatów coachingu celebrowanego na całym świecie. Jego celem jest poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem, jej wynikach i postępach poczynionych w procesie coachingu.

Coachowie na całym świecie, a w tym roku również w Warszawie, w trakcie Międzynarodowego Tygodnia Coachingu, oferują pro bono, w swoich społecznościach lokalnych, szereg atrakcji i usług, by umożliwić doświadczanie coachingu i jego korzyści.

Organizatorem tego międzynarodowego wydarzenia jest International Coach Federation (ICF) Global z siedzibą w USA. To największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza ponad 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową. Działania ICF skupiają się na rozwijaniu profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjnych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu oraz budowanie forum wymiany doświadczeń.

Organizatorem polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Polska. Celem ICF Polska jest wspieranie rozwoju coachingu w Polsce w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne wypracowane przez International Coach Federation Global.

Z tej okazji Oddział ICF Mazowsze ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ciekawych warsztatach oraz z możliwości skorzystania z sesji coachingowych prowadzonych przez profesjonalnych coachów zgodnie ze standardami ICF.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w dniach 16-20.05.2016 w Collegium Civitas mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki.

16 maja (poniedziałek) o godzinie 10:00 zapraszamy przed Pałac Kultury i Nauki na uroczystą inaugurację Międzynarodowego Tygodnia Coachingu Oddziału ICF Mazowsze. Razem z Prezesem ICF Polska posadzimy drzewko ICF Mazowsze.

GROW with coaching … grow with ICF


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram