Zawsze czegoś szukałam.. Dzisiaj już nie szukam, dzisiaj organizuję Bieszczady Camp – niezwykłą wędrówkę w głąb siebie dla każdej kobiety!

Zawsze czego szukałam. Też tak czasem macie, myślicie o tym? Czy myślicie o tym, że życie jakim żyjecie nie jest do końca Waszym życiem? Ja chyba przez całe dotychczasowe życie tak czułam, gdzieś podświadomie to we mnie siedziało.

Dzisiaj już nie szukam. Dzisiaj każdego dnia szukam, ale rozwiązań, pomysłów, planuję jak osiągnąć to, co zamierzyłam. Jak spełnić swoje marzenie. Odkąd założyłam Woman Now i zaraz później podjęłam decyzję, że zorganizuję Bieszczady Camp przestałam szukać. To jest moje marzenie. Narodziło się myślę, że już wiele lat temu, ale wtedy nie miałam jeszcze tyle odwagi, nie byłam gotowa, nie słuchałam tego głosu wewnętrznego tak jak dzisiaj. Dzisiaj nie szukam ponieważ to wypełnia całą mnie, jest moją misją i moim sensem. Od samego początku, nawet kiedy Woman Now było tylko w mojej głowie nie chodziło o pomysł na biznes, pieniądze, czy sposób na odniesienie jakiegoś sukcesu. Chodziło o potrzebę zmiany świata, ludzi na lepsze.. Dzisiaj wiem, że zakładając Woman Now chciałam zmienić przede wszystkim siebie. Woman Now stało się moją drogą. 

Ale może zacznę od początku..

Od lat pracuję w branży szkoleniowej, realizowałam i nadal realizuję projekty szkoleniowe dla firm i instytucji publicznych. Przede wszystkim są to szkolenia twarde, prawne, finansowe, z zakresu funduszy unijnych, ale również zarządzania czy ogólnie kompetencji miękkich. Robię to już prawie 8 lat. Po kilka latach pracy założyłam swoją firmę Trejnado Sp. z o. o. Pewnie wiele osób ma podobną historię, miałam po prostu dosyć pracy dla kogoś, w dodatku kultura i praca wewnątrz każdej kolejnej firmy nie do końca mi odpowiadała. Zakładając własny biznes cały czas miała głęboką wiarę, że to co robię ma sens, że stworzę coś dobrego, potrzebnego, profesjonalnego. I tak było i tak jest. Jednak prowadząc ten biznes nadal czegoś szukałam..

Pomysł Woman Now narodził się również wiele lat temu, jak teraz o tym myślę to byłoby to dokładnie wtedy kiedy rozpoczęłam pracę w tej branży. Jednak wiecie jak to jest z marzeniami, one po prostu czasem potrzebują czasu, aby dojrzeć. Dzisiaj wiem też, że musiałam temu marzeniu dać również trochę przestrzeni. Dzisiaj mam to marzenie dla siebie, ale również dla innych kobiet, bo tutaj przede wszystkim chodzi o innego kobiety. Tworząc Woman Now myślałam przede wszystkim o innych kobietach, o tym, czego potrzebują, jakie mają problemy, co je ogranicza, co blokuje przed życiem w pełni. Inspirację czerpię od najbliższych mi osób, mojej kochanej siostry, przyjaciół, bliskich mi ludzi. Kiedy słyszę, że to co robię, to co razem robimy w Woman Now coś im daje, coś zmienia w nich na lepsze to jest dla mnie największe szczęście, wtedy wiem, że to ma sens. Jak coś zaczynamy to przecież nigdy nie wiemy co z tego wyjdzie, co będzie dalej, czy to ma sens? Ja wiem, że to ma sens, ponieważ już nie szukam..

Woman Now tworzę z moją wieloletnią przyjaciółką Magdą Oględzińską, jeżeli ktoś twierdzi, że dwie kobiety nie mogą być przyjaciółkami i tworzyć coś razem to się głęboko myli. My nauczyłyśmy się i ciągle uczymy komunikacji między sobą, współpracy, kompromisów a i niekiedy asertywności J Myślę, że stałyśmy się w pewnym momencie dla siebie najlepszymi nauczycielami. Potrafimy dać przestrzeń sobie nawzajem, jednak to też jest wynikiem tego, że obie mocno nad sobą pracujemy. Śmiało mogę powiedzieć, że tak naprawdę od samego początku połączyło nas coś niesamowitego, coś duchowego. Razem chodziłyśmy na jogę, naukę medytacji, przeróżne szkolenia, tak szukałyśmy czegoś wspólnie. Ona i ja. Jak dzisiaj o tym myślę to jestem pewna, że połączyła nas jakaś cząstka wspólnej historii, doświadczenia, przeżycia. Może znamy się nie tylko z tego życia?

Dorotę Jaślan, która jest trenerem i prowadzi od kilkunastu lat szkolenia, poznałam w 2009 roku i od razu coś nas do siebie przyciągnęło. To z Dorotką snułam pierwsze rozmowy i marzenia na temat Woman Now. Niezwykle opanowana, charyzmatyczna, skupiona na tym co robi, oddana drugiemu człowiekowi, przy tym profesjonalna do bólu. Jeżeli organizowałam szkolenie dla klienta z Dorotą to zawsze wiedziałam, że wszystko pójdzie dobrze, Dorota jest odpowiedzialna i lojalna w każdym calu. Nigdy się nie spóźniła, zawsze przygotowana na 100%. Myślę, że nasza znajomość i to, że bardzo Dorotę zawsze lubiłam też personalnie, nie tylko zawodowo przerodziło się w coś więcej, w przyjaźń.

 Jako czwarta dołączyła do nas Małgosia Krzymańska. Małgosia jest coachem, pracuje jeszcze ciągle dość nieznaną w Polsce metodą coachingu systemowego. Małgosi pracę poznałam osobiście podczas grupowych i indywidualnych sesji, i wiem jak wiele dobrego może zdziałać dla drugiego człowieka, jest do tego niezwykle uważna i delikatna. Kiedy pracuje podąża za energią, zwracając szczególną uwagę na gotowość i otwartość drugiego człowieka. Do tej pracy powinnyśmy wybierać doświadczone osoby, bo praca nad sobą, w ogóle rozwój osobisty to bardzo intymne i czasem trudne przeżycie. Jednak to co daje nam ta praca w zamian jest nieocenione. Mi osobiście daje to wolność bycia tym kim chcę i wybieram być. Nie muszę już szukać..

Woman Now to przede wszystkim spotkania klubu. Do klubu może należeć każda kobieta, bez wyjątku. Spotykamy się mniej więcej co 3 tygodnie w centrum Warszawy. Podczas spotkań klubu rozmawiamy, dzielimy się doświadczeniami, inspiracją. Za każdym razem jest też czas na naukę, Małgosia bądź Dorota prowadzą część merytoryczną. Na dotychczasowych spotkaniach klubu rozmawiałyśmy na temat pamięci pokoleń, kobiecości, mapy marzeń, emocji czy koherencji serca. Te spotkania mają dać nam wiedzę ale przede wszystkim otworzyć na temat rozwoju osobistego. Pragniemy inspirować inne kobiety do pracy nad sobą, bo same wiemy jakie to daje efekty. Jestem przekonana, że dzięki tej pracy odkryć można zupełnie nowe dla siebie życie.

Niedawno narodziło się moje wielkie marzenie – Bieszczady Camp. Uwierzcie mi, wiele lat zadawałam sobie pytanie, jak? Wiedziałam, że chcę organizować coś dla kobiet, wiedziałam, że będą to wyjazdy, ale poza tym nie wiedziałam nic. To, że dzisiaj organizuję właśnie Bieszczady Camp, to, że Woman Now działa, żyje i daje ludziom energię jest wynikiem mojej pracy nad sobą. Dzisiaj wiem, że pewne rzeczy w naszym życiu trzeba jak ja to mówię „pozamiatać”. Tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy jaki wpływ na nas miało nasze dzieciństwo, nasi przodkowie, bliscy, znajomi, środowisko w jakim dorastaliśmy, jak bardzo nasze życie ukształtowali inni ludzie, przynajmniej ja nie zdawałam sobie z tego sprawy. W pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać, czy to życie jest naprawdę Twoje? Czy jesteś tym kim w istocie chcesz być? Być może jesteś tym kim zdecydowali inni, że będziesz. Nikt nie robi tego specjalnie. Tak po prostu jest, tak było u mnie, nie byliśmy nadto świadomi, dzisiaj się tej świadomości uczymy. Tym właśnie jest dla mnie rozwój osobisty. Świadomością, jest odkryciem i akceptacją. Czasem po prostu odkrycie czegoś i zaakceptowanie, uszanowanie daje przestrzeń na nowe. Trzeba oddać to co nie jest nasze i wybrać takie życie, jakim decydujemy my sami żyć. Pracując nad sobą odkryłam wiele, ale też nauczyłam się akceptacji i uszanowania tego co było, bez żalu i pretensji do innych. Taką metodą pracujemy w Woman Now.

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje, czuje, że życie jakim żyje nie jest do końca jej. Ja tak czułam. Czułam, że nie żyję swoim życiem. Jeżeli czujesz, że coś Cię blokuje, zatrzymuje, że jest coś więcej ale nie potrafisz tego wydobyć. Jeżeli chcesz być po prostu wolna.. to Bieszczady Camp jest dla Ciebie. Połączyłyśmy pracę warsztatową w grupie i indywidualną z trenerami z wędrówkami w najpiękniejszym miejscu Polski, Bieszczadach. Kocham Bieszczady, kocham tam być, wspinać się, wędrować, rozmyślać, albo czasem nie myśleć w ogóle.

Zapraszam Cię na Bieszczady Camp. Będą to tygodniowe wyjazdy w Bieszczady, jadą z nami dwie niezwykle doświadczone trenerki – Dorota Jaślan i Małgosia Krzymańska. Będziemy pracowały grupowo i indywidualnie, spały w przyczepach campingowych, jadały wspólne posiłki, wspólnie medytowały, po prostu będziemy tam razem ze sobą, jestem przekonana, że przeżyjemy coś niesamowitego. Być może będzie to dla Ciebie początek czegoś nowego, nowej drogi..

Więcej informacji na temat wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1553457711642667/

Joanna Wojciechowska, 607 236 969607 236 969, joanna.wojciechowska@womannow.pl

Przeczytaj:

Strefa artykułów

„MASZ TĘ MOC – 21 KROKÓW DO POZNANIA NOWEJ SIEBIE”

WYJĄTKOWA KSIĄŻKOWA PREMIERA 2018 ROKU KSIĄŻKA „MASZ TĘ MOC – 21 KROKÓW DO POZNANIA NOWEJ SIEBIE” Wraz z powiewem wiosny zbiega się najbardziej wyczekiwana przez ty...

Czytaj więcej

Jak pobudzić włosy do wzrostu

Jak pobudzić włosy do wzrostu Maska do włosów L’biotica BIOVAX to już kosmetyk kultowy, od lat ceniony nie tylko przez włosomaniaczki. Najnowsza maska BIOVAX Botanic z maliną mor...

Czytaj więcej

Kosmetyki zawierające jad żmii – światowy hit na wyciągniecie ręki

Kosmetyki zawierające jad żmii – światowy hit na wyciągniecie ręki Innowacyjne kosmetyki bogate w nowe, czasami zaskakujące składniki aktywne, mogą być alternatywą dla inwazyjnych z...

Czytaj więcej

Uwolnij blask swojego blondu z nową linią od John Frieda

Uwolnij blask swojego blondu z nową linią od John Frieda Na rynku pojawiła się nowość od znanej na całym świecie marki John Frieda. Kolekcja Sheer Blonde Brilliantly Brighter skierowana jes...

Czytaj więcej

ORLY gorące kolory lata

ORLY gorące kolory lata Neon Earth to zestaw gorących barw ziemi, które podkręcają upalną atmosferę lata i delikatnych pasteli wprawiających w błogi nastrój wakacji. W palec...

Czytaj więcej

Roślinny detoks dla skóry

Roślinny detoks dla skóry. Lato w miejskim ogrodzie? Czemu nie. Z dala od zgiełku, pośpiechu i miejskich zanieczyszczeń. Dzięki nowym kosmetykom tołpa z linii urban garden twoja sk&oac...

Czytaj więcej

Demakijaż włosów – Twój nowy codzienny rytuał

Demakijaż włosów – Twój nowy codzienny rytuał Marka BIOVAX lubi inspirować się naturą. Tym razem, tworząc BOTANIC – nową linię kosmetyków do włosów,...

Czytaj więcej

Kuszące usta

Kuszące usta Śledzisz trendy w makijażu, precyzyjnie dobierasz kolor pomadki? Jednak aby zachwycać pięknymi ustami, należy o nie odpowiednio zadbać. Na spierzchniętych i wysuszonych wargach...

Czytaj więcej

Cała prawda o cellulicie – komentarz ekspercki

Cała prawda o cellulicie – komentarz ekspercki Wydatne biodra, piersi i cellulit – wszystkie te cechy charakterystyczne dla płci pięknej noszą nazwę trzeciorzędowych cech płciowych...

Czytaj więcej

FITO Lift Care - Globalne odmłodzenie skóry dojrzałej

FITO Lift Care - Globalne odmłodzenie skóry dojrzałej FITO Lift Care to linia kosmetyków do kompleksowego odmładzania wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Polecana do cery...

Czytaj więcej

Shimmer do ust – idealny na każdą okazję

Shimmer do ust – idealny na każdą okazję Metaliczne wykończenie makijażu ust to hit tego sezonu! Wybierz odcień, który podkreśli Twoją urodę i dopełni kreację. Błyszcz, int...

Czytaj więcej

Porządek w chaosie...czyli 4 sposoby na organizację w damskiej torebce

Porządek w chaosie – czyli 4 sposoby na organizację w damskiej torebce O tym, co można znaleźć w damskiej torebce krążą legendy. Obok najbardziej oczywistych przedmiotów, kobie...

Czytaj więcej

Odkryj Balance T-zone!

Zoom na strefę T, czyli jak dbać o cerę mieszaną. Odkryj Balance T-zone! Masz tłustą skórę w strefie T, natomiast na policzkach często się przesusza? Najwyższy czas na przywr&oacut...

Czytaj więcej

Skóra idealnie nawilżona

Skóra idealnie nawilżona Słońce, wiatr, słona woda niekorzystnie wpływają na stan skóry. Staje się sucha, napięta, szorstka, może zacząć łuszczyć się, swędzieć, a nawe...

Czytaj więcej
facebook instagram