GWIAZDY KLANU I NIE TYLKO CHARYTATYWNIE PRZRCIW PRZEMOCY

CITY CENTER ROOMS-hotel położony w  samym sercu Łodzi 6 lutego br ,w ostatnią sobotę karnawału  gościł Gwiazdy show businessu , które już po raz kolejny przyjechały  wesprzeć  akcję pomocową  dla ofiar przemocy na Europejskim Festiwalu Kobiet Aktywnych . W ramach festiwalu odbyły się wykłady i warsztaty eksperckie, dyskusje promujące aktywny tryb życia oraz projekcje filmów zmuszających do refleksji nad kobietami doświadczającymi przemocy. Ambasadorem i Gościem wydarzenia  była sędzia Anna Maria Wesołowska.  

Główną atrakcję EFKI stanowił Bal karnawałowo-charytatywny z udziałem Gwiazd . Aktorzy Sylwia Wysocka, Izabela Trojanowska, Anna Powierza, Andrzej Precigs, Jan Monczka , Mirosław Jękot i Bartosz Żukowski  wystąpili w niezwykłych pokazach mody. Do akcji włączyły się firmy odzieżowe, obuwnicze, galanteryjne i kosmetyczne  z całej Polski . Jako pierwsza została zaprezentowana wieczorowa kolekcja projektantki z Lublina MARZENY EFIR. Całokształtu  dodały  wyjątkowe fryzury aktorek  wykonane w salonie ROYAL HAIR i makijaże – dzieło Izabeli Pietruszki i Katarzyny Grudzińskiej. Kolekcję dopełniły eleganckie buty firmy IV BUT. Aktorki wyszły w towarzystwie naszych męskich Gwiazd, którzy prezentowali na sobie najnowszą kolekcję garniturów firmy  OTREL, firmy znanej nie tylko w Polsce. Nie dało się nie zauważyć na sylwetkach panów eleganckich koszul łódzkiej firmy DE LUXE i doskonałych skórzanych butów firmy JOKER, które stanowiły element uzupełniający kolekcji.

W drugim secie Izabela Trojanowska , Sylwia Wysocka i Anna  Powierza  pojawiły się na wybiegu pokazując  ekskluzywną kolekcję  DOMU MODY „SKÓRSKA” z Łodzi. Szyku całości dodały unikatowe torebki GIULIA S. bag & belts  będące same w sobie wyrafinowanym dziełem.

Z ogromnym aplauzem został przyjęty recital Izabeli Trojanowskiej, która wprowadziła nas w  sentymentalne czasy lat 80-tych. Nie można pominąć występu Szkoły PROJECT SALSA. Artyści grupy Casi Normales pokazali elegancką odmianę tańca, prekursora popularnej salsy-czyli SON. W klimat karnawału wprowadziła nas ciemnoskóra tancerka z Dominikany - Margaret de la Cruz.

Podczas festiwalu i balu karnawałowego prowadzona była kwesta dla Specjalistycznego Ośrodka  Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi. Pieniądze ze zbiórki zostaną wykorzystane na zakup produktów żywnościowych dla maltretowanych kobiet i ich dzieci, chroniących się w Ośrodku.

Nie można pominąć wielu  firm i osób prywatnych, którzy  wsparli  przedsięwzięcie. Oprócz w/w firm szczególne podziękowania należą hotelowi CITY CENTER ROOMS,  firmom kosmetycznym BANDI, DELIA i GOLDEN ROSE, firmie ALLES, firmie EUROCASH, GALERII  ES, która przekazała srebrny naszyjnik na aukcję, Galerii SHERSE Art Couture, ULOTKI.NET,TAXI 400 400, Centrum AGABA, Centrum PODOLOGICZNEMU, restauracji POLSKA, MA URI BODYWORK, Katarzynie Gołaszewskiej, Remigiuszowi Mielczarkowi , Adriannie Kałużnej, Joannie Czaji ,Izabeli Nowakowskiej i Wszystkim Darczyńcom, którzy zapełniali pieniędzmi puszki kwestujących. Za te dary serdecznie dziękujęmy!

Organizator i pomysłodawca EFKI  Małgorzata Kotwica Makana Art & Business

Współorganizator Izabela Nowakowska Professional Babs

 

Małgorzata Kotwica

 

 

,

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram