Nowy Rok to czas nowych planów, realizacji kolejnych wyznaczonych celów i sukcesów. Może w tym roku jednym z nich będzie praca w korporacji?

Dla niektórych brzmi jak marzenie, dla innych – jak ciężki los. Która grupa osób ma rację? Czy rzeczywiście tak ciężko jest wzbić się na korporacyjne wyżyny i wspiąć się po szczeblach kariery? 

Jak kobieta może odnaleźć się w tego typu pracy? Czy plotki i mity krążące o tym, że „kobieta ma trudniej” mają w sobie ziarno prawdy? Co należy zrobić, aby płeć nie była przeszkodą w docenieniu kompetencji i kwalifikacji? Na co zwrócić uwagę podczas przygotowań do rozmowy rekrutacyjnej i testów? Jakie CV wzbudzi zainteresowanie?

Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć wraz z naszymi prelegentkami na najbliższym spotkaniu Przedsiębiorczych Kobiet – Regionu Warszawa, które odbędzie się 14 stycznia 2016 r. o godzinie 18 w siedzibie BCC w Pałacu Lubomirskich (Plac Żelaznej Bramy 10) w sali angielskiej (sala na 1 piętrze). Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety i nie tylko! :)

Prelegentkami podczas najbliższego spotkania będą:

Pani Katarzyna Wolińska – Prezes Zarządu Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.
Propagatorka i czynna uczestniczka wielu akcji wolontariackich. Uważa, że nieodzownym elementem strategii jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Podczas spotkania opowie jak odnaleźć się w w świecie korporacji i jakie czynniki gwarantują osiągnięcie sukcesu. 

Pani Anna Maj - Prezes Zarządu PayTel S.A.
Od lat związana z rynkiem usług finansowych. Dzieli się swoją wiedzą z innymi, szczególnie w dziedzinie finansów osobistych. Produkty bankowe zna „od kuchni”, bo wiele z nich tworzyła, pracując w bankach. Podczas spotkania opowie o swojej ścieżce kariery i jej kluczowych momentach.

Pani Agnieszka Jabłońska - Managing Director Executive Search, Członek Zarządu BIGRAM Management & Investment Sp. z o.o.
Na co dzień zajmuje się poszukiwaniem wyspecjalizowanych kadr pracowniczych. Na spotkaniu opowie o funkcjonowaniu na rynku pracy i kulisach rekrutacji.

Podobnie jak na poprzednich spotkaniach nie zabraknie czasu na to, aby zapoznać się, porozmawiać i wymienić uwagami i doświadczeniami podczas przerwy networkingowej. 

Na uczestniczki spotkania, oprócz dużej dawki wiedzy, czekają również upominki od naszych partnerów.

Nie przegap rejestracji na wydarzenie! http://spotkanienaszczycie.evenea.pl/

Spotkanie na szczycie - czyli sukces w korporacji jest możliwy

Serdecznie zapraszamy! :) Do zobaczenia o 18:00 już 14 stycznia!

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE