Rozwijaj swoją ciekawość

Przegląd Warsztatów Empiria – nowa, rozwojowa propozycja dla kobiet ze Szczecina, Warszawy
i Poznania. To projekt, który zachęca kobiety do zdobywania nowych umiejętności, odkrywania potencjału i rozwijania ciekawości.

 

Pierwsza edycja Przeglądu odbędzie się 18-20 września w Szczecinie, 21-25 września w Warszawie oraz w październiku w Poznaniu.

 

Na program wydarzenia składają się wykłady i warsztaty dotyczące wszystkich sfer życia kobiety. Począwszy od zdrowia, przez życie zawodowe,  dbałość o równowagę umysłu, czy wizerunek,  po poszukiwanie nowego hobby.

 

SZCZECIN

 

Szczecińską Empirię otworzy w piątek, 18 września, wykład o walce ze złymi nawykami żywieniowymi.  Tuż po nim uczestniczki będą mogły skorzystać z indywidualnej konsultacji
z dietetykiem.

W sobotę, 19 września, kobiety będą miały możliwość popracować nad swoją motywacją, pewnością siebie i asertywną komunikacją.

Popracują nad powrotem do pierwotnej równowagi, nad większą płynnością ruchów i gracją. Poszukają relaksu i oderwania od codziennych obowiązków. Połączą przyjemne z pożytecznym podczas warsztatów z rękodzieła. Będą miały okazję nauczyć się radzić sobie z sytuacjami trudnymi, panować nad emocjami oraz świadomie zarządzać wizerunkiem.

Niedziela, 20 września, rozpocznie się wykładem  o kłamstwie, a raczej o umiejętności odczytywania kłamstwa u rozmówcy. Uczestniczki kolejnych warsztatów nauczą się m.in.  jak radzić sobie
z upływem czasu i ciągłym pospiechem, jak poprawić kadr, jasność i kolorystykę zdjęć, jak podkreślić zalety i zatuszować niedoskonałości sylwetki, czy też jak skutecznie radzić sobie
z problemami. 
Będzie również możliwość rozładowania emocji poprzez grę na afrykańskich bębnach. A amatorki dobrej herbaty poznają różnicę pomiędzy piciem i kosztowaniem tego napoju.

 

WARSZAWA

Warszawski Przegląd upłynie pod hasłem: Jak dbać o swój wizerunek biznesowy oraz jak dbać o swoje ciało duszę i umysł.

 

Pierwszy dzień warszawskiego Przeglądu Warsztatów (poniedziałek, 21 września) poświęcony będzie rozwojowi biznesowemu. Uczestniczki wydarzenia będą rozmawiać o skutecznej i świadomej komunikacji. Odpowiedzą sobie również na pytanie, jak budować markę osobistą i świadomie nią zarządzać, będziemy również rozmawiać o roli kobiety w biznesie.


Drugi dzień wykładowy  (wtorek, 22 września) upłynie pod hasłem: dbaj o siebie! O swój umysł, ciało i duszę. Porozmawiamy  o kobiecej seksualności, najpopularniejszych przekonaniach dotyczących seksu i relacji oraz o tym, jak wieść spełnione życie seksualne na każdym etapie życia.  Poruszymy temat związany z właściwym odżywianiem i dbaniem o właściwą dietę. Dotkniemy tematu związanego z zadowoleniem z naszego życia i wszystkim tym co nam w duszy każdej gra.

Kolejne trzy dni (23-25 września) to warsztaty rozwojowe, podczas których uczestniczki będą poruszać  temat  perfekcjonizmu, poznają ciemne i jasne strony finansowania biznesu, przekonają się, że w działaniu ograniczają nas wyłącznie przekonania. Będzie możliwość stworzenia indywidualnego naturalnego kremu, wzmocnienia poczucia własnej wartości poprzez pracę z ciałem oraz wyrażenia siebie za pomocą rysunku strukturalnego.

Ponadto panie będą mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji psychologicznych, coachingowych, prawniczych i stylistycznych.

 

Program I edycji Przeglądu warsztatów jest bardzo bogaty i różnorodny. Tematy poruszane podczas wykładów i warsztatów dotykają wszystkich sfer życia kobiety.

Zapraszamy serdecznie, Przegląd to niesamowita okazja do zapoznania się nowymi formami rozwoju. To możliwość poznania innych fantastycznych kobiet, możliwość wymiany doświadczeń, bycia razem z innym kobietami, zajęcia się sobą w tym szybkim i zwariowanym świecie.

Z programem wydarzenia można się zapoznać na stronie www.empiria-rezerwacje.pl

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE