"Przyjemność życia jest przyjemnością płynącą z ćwiczenia duszy, to jest bowiem prawdziwe życie", powiedział Arystoteles.

Bez skrępowania cieszyłam się drobnymi przyjemnościami w piękny kwietniowy weekend na III weekendowej Akademii LAW BUSINESS QUALITY. W ekskluzywnym SPA WIENIAWA na Pomorzu 15 kobiet biznesu z całej Polski uczestniczyło w warsztatach zorganizowanych przez wydawnictwo I.D. Media.

Oprócz warsztatów z najlepszymi coachami i trenerami biznesu, miałam możliwość skorzystania ze strefy wellness, zabiegów w SPA  oraz niezapomnianej wycieczki nad polskie morze do Chałup i Władysławowa. Sezon letni uważam w pełni za otwarty

 

 

Były rozmowy o budowaniu własnej marki, najnowszych trendach w PR i promocji własnej firmy. Rozmawialiśmy o kreowaniu wizerunku biznesowego a także o tym, czym jest osobowość zawodowa i jak należy ją badać. Wśród prelegentów: Joanna Bojarska-Buchcic, Anna Urbańska, Ilona Adamska, Anna Szubert i Agnieszka Świst-Kamińska

Pierwszy sobotni wykład „Jak budować każdego dnia siebie, czyli najskuteczniejsze strategie ludzi rezultatów” –  poprowadziła Anna Urbańska – Master Trener Structogramu.

Kolejny temat to „Sztuka manipulacji wizerunkiem”, który poprowadziła Agnieszka Świst-Kamińska, właścicielka i pomysłodawczyni Szkoły Męskiego Stylu.

„Co to jest osobowość zawodowa, jak i po co można i należy ją badać”, wyjaśniała Joanna Bojarska-Buchcic, założycielka HR – SOLUTIONS.

Drugi dzień Akademii rozpoczęła Anna Szubert swoim wykładem: „Jak złamać konwencję i poruszyć emocje klientów”.
Warsztaty zakończyła Ilona Adamska, Redaktor Naczelna Imperium Kobiet i Law Busienss Quality,  wykładem „Nowe trendy w media relations”.

 

To niezwykłe połączenie relaksu z wykładami, które dodają odwagi i pokazują nowe możliwości. To weekend pełen pozytywnej energii i nowych inspiracji. Idealne połączenie wszystkiego co dla ciała, duszy i umysłuJ

Spotkania podczas Akademii Law Business Quality to nie tylko warsztaty i wykłady, to czas na nawiązywanie kontaktów biznesowych, zawiązywanie przyjaźni i pełen relaks. To spotkania, które każda z Nas powinna wpisać do kalendarza. W końcu pragniemy wciąż się rozwijać i odnosić kolejne sukcesy :) 

 

 

Iwona Krześniak / 4allwomen.pl 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE