Biznes Krok po Kroku - już po raz 10!

 

Fundacja Twoja Inicjatywa! we współpracy z Business Link zaprasza na kolejną edycję konferencji Biznes Krok po Kroku, która odbędzie się w Gdańsku!

Warsztaty Biznes Krok po Kroku organizowane przez fundację wspierania przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa! przeznaczone są dla wszystkich osób, które planują otworzyć firmę i zacząć pracować na własny rachunek. Spotkania cieszą się też rosnącą popularnością wśród tych, którzy już prowadzą swoje przedsiębiorstwa, chcą wciąż się doszkalać i nawiązywać ciekawe biznesowe relacje.

Kolejna, już dziesiąta edycja konferencji, tym razem odbędzie się 9. kwietnia w Gdańsku. Będzie to już trzecie spotkanie z cyklu Biznes Krok po Kroku organizowane w tym nadmorskim mieście.

9 kwietnia w siedzibie Business Link eksperci z różnych dziedzin, prowadzący konferencję spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie przewodnie spotkania: „jak utrzymać się na fali” – czyli jak efektywnie i z sukcesem przygotować się do prowadzenia własnej firmy. I tak m.in.: Krystian Marczak z Baccata Enterprise wytłumaczy dlaczego jakość ważniejsza jest niż cena; Wioleta Cieniewicz z Tax Care podpowie jak skutecznie optymalizować koszty w firmie; Wojciech Stelmaszak z ADM Group przybliży temat dotacji unijnych; Joanna Staniszewska z You’ll przedstawi zasady budowania strategii marketingowej a Mateusz Marmołowski z CTAdventure opowie na przykładzie swojej firmy jak wyglądały jego początki. Fundacja przygotowała dla uczestników jeszcze kilka inspirujących prelekcji podczas tego wydarzenia, które razem stanowić będą dużą i niezbędną dawkę wiedzy.

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły i rejestracja na: www.twoja-inicjatywa.pl

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorczych! 

http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/biznes-krok-po-kroku-badz-na-fali/

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE