Zrób sobie prezent, zgłoś się na Dzień Kobiet Biznesu!

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza przedsiębiorcze panie na specjalnie przygotowane dla nich warsztaty dotyczące prowadzenia własnej firmy.

- Coraz więcej aktywnych zawodowo kobiet to osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Przekonujemy się, że kobiety są bardzo przedsiębiorcze i kreatywne w biznesie. Panie, o wiele chętniej niż mężczyźni, dążą do samodzielności i potrafią wykorzystać sprzyjające okoliczności, by budować własny biznes – mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!

Kobiety mają potrzebę rozwoju. Chcą się dokształcać, aktualizować wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje. Symboliczny tulipan czy pudełko czekoladek ofiarowane na Dzień Kobiet tego nie zapewnią. Dobre szkolenie – owszem!

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom przedsiębiorczych pań, Fundacja Twoja Inicjatywa! organizuje 18 marca w Warszawie Dzień Kobiet Biznesu.

Jest to spotkanie z cyklu Biznes po Godzinach, na którym poruszone zostaną takie tematy jak: efektywne zarządzanie czasem, czy kreowanie wizerunku. Panie przekonają się również, jak wiele może zdziałać siła własnej motywacji, oraz dowiedzą się, jak pozyskać środki unijne, które mogą pomóc spełnić marzenia o własnej firmie.

Pretekstem do zorganizowania spotkania tylko dla pań jest oczywiście Międzynarodowy Dzień Kobiet. Warto, by w tym czasie każda aktywna i przedsiębiorcza kobieta, sama zrobiła sobie prezent, który z pewnością przyniesie wiele korzyści.

- Warsztaty przygotowane są z myślą o przedsiębiorczych kobietach, zarówno tych planujących swój pierwszy biznes jak i tych, które chcą efektywnie rozwijać istniejące już firmy. Networking w przyjaznej atmosferze oraz duża dawka niezbędnej wiedzy to nasz prezent na Dzień Kobiet. Mam nadzieję, że będzie to nowa stała data w kalendarzu każdej businesswoman. – mówi Katarzyna Wicha, koordynator Fundacji Twoja Inicjatywa!

Warsztaty odbędą się 18 marca w godzinach 17.00-20.30 w Warszawie, w Dago Centrum przy Rondzie ONZ (Rondo 1).

Na uczestniczki spotkania czekają liczne niespodzianki, m.in.: 3 „Poradniki na Obcasach” od wydawnictwa Lingo, 3 książki „Ona w jego oczach” od Ilony Adamskiej, 3 książki „To Twoja firma” 12 kroków do sukcesu od Tax Care.

Program spotkania, dodatkowe informacje i rejestracja dostępne na stronie:

http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/dzien-kobiet-biznesu-2/

Liczba miejsc ograniczona!

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE