COACH ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem certyfikowanym Zen Coachem pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF). 

Bycie Coachem to dla mnie ciągła inspiracja do rozwoju, przebywanie w tu i teraz oraz duża radość z osiągnięć osób, z którymi pracuje. To również bycie w zmianie oraz możliwość obserwacji jak w sposób naturalny następuje odblokowanie pokładów wewnętrznej siły i mocy drugiego człowieka, co w konsekwencji ułatwia mu realizację różnorakich celów z płaszczyzny prywatnej i zawodowej. 

Od ponad 11 lat działam w biznesie wspierając ludzi i procesy w zakresie sprzedaży, rekrutacji i szkoleń. 

Idee biznesowe, które są mi bliskie to przede wszystkim koncepcja pracy na mocnych stronach, która mocno czerpie z wewnętrznych zasobów oraz przekonanie, że to co jest sprzyjające w rozwoju to budowanie takich sytuacji, które biorą pod uwagę potencjał i możliwości ludzi. 

Z wykształcenia jestem politologiem. Ukończyłam również Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku Rozwój Potencjału Społecznego Firmy oraz studia podyplomowe z zakresu Rozwoju Kompetencji Pracowników na Akademii Leona Koźmińskiego. 


Obecnie jestem w trakcie II stopnia certyfikacji Zen Coacha oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR. 


Moją pasją są podróże oraz ciągłe doświadczanie życia w każdej jego postaci ;) 

Elementy pracy Zen Coacha dają przestrzeń do: 

- Słuchania z wewnętrznej przestrzeni oznacza to, że każdy wewnętrzny proces drugiego człowieka przebiega we własnym tempie oraz jest w zgodzie z jego własną mądrością. 

- Pomagania poprzez niepomaganie czyli do bycia w tu i teraz 

- Empatycznego połączenia czyli do empatycznego słuchania tego co jest żywe właśnie w tej chwili. 

- Wsparcia w głębokim połączeniu ze sobą czyli do tego, aby każdy problem, który się pojawi miał możliwość połączenia się ze swoim źródłem. 

- Elastyczności czyli do łączenia różnych technik i kreowania rozwiązań, które będą skutecznie i pomocne tylko dla konkretnego odbiorcy.

http://terazcoach.pl/

https://www.facebook.com/pages/terazcoachpl/873013639399062

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE