Program Metamorfozy z 3xFit

 

Warsztaty „Beauty&Soul „23-25 stycznia 2015 w Ciechanowie hotel AtenaPiękno kobiety to czar, gracja, sposób poruszania się, wypowiadania, blask w oku i radość w sercu.

 

To promienny uśmiech i niespożyta energia, to seksapil. Jeśli jesteśmy spełnione i mamy poczucie, że to, czym zajmujemy się w życiu jest esencją naszychpragnień, realizacją marzeń i możliwości, to doświadczamy wewnętrznej siły i wolności, kobiecej mocy iprawdziwej radości.

 

Warsztaty poprowadzą : Ewa Jendraszko- certyfikowany coach, Marta Piotrowska –psycholog.

Masz potrzebę zmiany w swoim życiu?

Czy zmiana zewnętrzna zaspokoi twoją prawdziwą potrzebę?

Czy jest wszystkim czego potrzebujesz?

Czy pozwoli Ci na poczucie swojego piękna, poczucia wartości, satysfakcji z życia i akceptacjisiebie, tego kim jesteś i co robisz w życiu?

Jesteś zmotywowana do zmiany, pragniesz być piękniejsza? A czy zmiana zewnętrzna będzie spójna z Twoim wnętrzem, samopoczuciem, przekonaniami naswój temat? Czy jesteś gotowa na swoje nowe „ja”?

Jeszcze nie wierzysz w siebie, ale cała ekipa programu 3xFit udowodni Ci na pierwszym warsztacie zorganizowanym pod hasłem „Beauty&Soul” że Ty też jesteś ważna!!

Czekamy na Ciebie by przekazać Ci jakie piękno skrywasz w sobie. Uczestnicząc w zajęciach doświadczysz głębokiego relaksu, zrzucisz emocjonalny balast, rozruszasz ciało, ugruntujesz na nowo swoją naturalną, pierwotną kobiecość i odkryjesz co jeszcze w Tobie drzemie...

 

I. Dzień - Piątek popołudnie rozpoczęcie około 18:00

1. Przywitanie, zapoznanie się Uczestniczek z zespołem 3xFit. Rozpoczęcie warsztatów: Ćwiczenia otwierające kontakt z własnymi emocjami i kontakt z grupą

2. Kolacja

3. Wieczorna relaksacja z „Voice Healling Meditation” *

 

 

II. Dzień – Sobota

1. Oddechowe ćwiczenia poranne

2. Śniadanie

3. Program Beauty ( *dla opcji rozszerzonej dodatkowe zabiegi)

4. Warsztat „Kontakt z własnym ciałem” - uruchomienie energii w kierunku towarzyszących się emocji, proces puszczania napięcia i przyjemnego poczucia siebie w rozwibrowanym ciele

5. Luźne rozmowy przy kawie, czyli kobiece pogaduchy.

6. Warsztat „Energetyczne centrum kobiecości”- wyzwolenie pozytywnej, twórczej energii, naturalnego kobiecego ruchu i naturalnego głosu, źródła siły, poczucia pewności siebie, ugruntowanie procesu zmiany metodą „Alfa Being”*

7. Obiadokolacja

8. Wieczorne spotkanie Celebracje Kobiecości z doktor Magdaleną Zakrzewska – temat wykładu : „Życie intymne kobiety w medycynie estetycznej”.

 

 

III. dzień – niedziela

1. Kontynuacja warsztatów: Ćwiczenia aktywizujące i oczyszczające organizm

2. Śniadanie

3. Warsztat „ Obraz siebie” spotkanie z trenerkami zmiany- integracja sfery fizycznej, psychicznej, mentalnej i duchowej, wzmocnienie pozytywnych przekonań na swój temat

4. Spotkanie pt: „Odbicie w lustrze” pod okiem specjalistki mgr kosmetologii Agnieszki Królikowskiej

5. Przerwa obiadowa

6. Zakończenie około godziny 16.00*Wersja rozszerzona to masaże :- peeling cukrowy , czekoladowy, tropikalny na całe ciało 220zł.- masaż klasyczny, limfatyczny lub cellulit 120zł.

 

*Poprzez dźwięk i jego wibrację docieramy do naszych ukrytych potrzeb, marzeń i zdolności. Pozwolenie muzyce na swobodny przepływ poprzez ciało uruchamia potężny proces leczniczy. Wyśpiewywanie melodii, czy też tylko pojedynczych dźwięków, pozwala temu procesowi działać. Podczas śpiewu uruchamia się w nas swobodny przepływ energii. Ciało i dusza zmieniają się, zostają dotknięte i uleczone, niezależnie od tego czy w danym momencie sobie to uświadamiamy. Dlatego zachęcimy Cię do uruchomienia i rozwibrowania swojego głosu, nauczymy Cię dzięki metodzie „Voice Healling Meditation” jak podążać za własnym głosem.

 

*Metoda „Alfa Being” wykorzystuje techniki muzykoterapii, coachingowe, najnowsze odkrycia technik binauralnych, a także wiedzę nauk wschodnich o wpływie dźwięku gongu na dobrostan. Wykorzystuje także techniki rozmów coachingowych oraz specjalnie prowadzonych ćwiczeń, gdzie odkryjesz swoje wewnętrzne schematy działań, nieuświadomione przekonania a także prawdziwe wewnętrzne potrzeby. Dzięki technikom medytacyjnym bycia „tu i teraz” oraz kontaktu z samą sobą, własnym ciałem, uruchomisz swojego wewnętrznego obserwatora- sposobu na postrzeganie siebie jasno i z dystansu w życiowych sytuacjach.

Całkowity koszt warsztatów : 550zł ( cenę obejmuje pobyt w hotelu Atena, pełne wyżywienie, szkolenia i warsztaty).

Kontakt: Ania Kołacińska e-mail : a.kolacinska@3xfit.pl tel: +48 790-245-969 www.3xfit.pl

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram