Jak zaistnieć na fali silver tsunami.

Grupa wiekowa 50 i więcej lat obecnie rozwija się najszybciej. W jej obrębie zaszły zmianydotyczące stylu życia, aktywności, postrzegania świata. Dlatego innowacyjnym rozwiązaniom dlasilver tsunami, nazywanych również dojrzałymi konsumentami będzie dedykowana StartupSprint Silver Tsunami. Stąd także nazwa projektu.

W dniach 5-7 grudnia przy ul. Westerplatte 11 w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. JózefaTischnera w Krakowie odbędzie się Startup Sprint Silver Tsunami organizowany przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera.

Startup Sprint Silver Tsunami to trzydniowe wydarzenie w czasie którego uczestnicy pracująnad pomysłami pod przewodnictwem ekspertów z branży. Celem projektu jest zdobycie praktycznejwiedzy potrzebnej do zwiększenia sukcesu projektów oraz kontakt z mentorami. W Startup Sprintmogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, chcą dołączyć do zespołu oraz te, którerealizują już przedsięwzięcia. Warunkiem udziału w finałowych prezentacjach i możliwośćotrzymania nagród jest prezentacja wypracowanych w czasie weekendu postępów.

Swoim bogatym doświadczenie uczestników będą wspierać m.in.: Richard Lucas AniołBiznesu, Piotr Chmielewski z Social Media Now, Sebastian Kolisz z Akademickich InkubatorówPrzedsiębiorczości, Karolina Liberka z Marketingu w Praktyce, Monika Handzlik z Contact Europe,Kuba Dudek z SpeedUp Venture Capital Group, Łukasz Ubogi z Business Link, Grażyna Słomskaze ZmianaNaDobre.pl, Magdalena Wysocka z Google, Robert Drymajło z Geek Week Krk, PawełKocoń z Fun In Design, Barbara Frątczak-Rudnicka z 4P research mix, Jan Marczyński z JWMSJakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni s.c.

W Krakowie odbyły się już II edycje Startup Sprintów dotyczące tematów młodości oraz ecommercei marketingu. W czasie pierwszej padła propozycja inwestowania jednego z projektów.Pomysłodawcą tego rodzaju eventów jest należący do SpeedUp Venture Capital Group funduszLMS Invest. W Poznaniu zostało już zorganizowane kilka Startup Sprintów o różnych tematykach.

Startup Sprint Silver Tsunami jest pierwszym projektem dotyczącym tego zakresutematycznego. Wspieramy przedsiębiorczość w każdym wieku, dlatego zapraszamy do udziałuosoby od kilkunastu do 80+. Zapraszamy zdolnych, kreatywnych do pracy nad pomysłami.

Ilość miejsc jest ograniczona, a udział bezpłatny, wystarczy się zarejestrować http://silvertsunami.startupsprint.org/. Startup Sprint Silver Tsunami jest doskonałą szansą narozwinięcie własnego projektu/usługi/produktu pod okiem ekspertów, poznanie wieluinteresujących ludzi oraz aktywne spędzenie wolnego czasu. Poza wiedzą i doświadczeniem nauczestników czekają także różnego rodzaju nagrody.

Patronatem Honorowym Startup Sprint objęła Krajowa Izba Gospodarcza oraz PolskaPrzedsiębiorcza. 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE