Czy miałaś tak, będąc w szkole, że lubiłaś te przedmioty, które były prowadzone, przez dobrych nauczycieli? Niekoniecznie musiały one się znajdować w Twoich top 3 zainteresowań w danym momencie, ale ze względu na to KTO je wykładał, lubiłaś przychodzić na te lekcje i nawet z czasem okazywało się, że zapałałaś sympatią do tego przedmiotu i STAWAŁAŚ SIĘ W NIM DOBRA? Ceniłaś nauczyciela lub nauczycielkę za to, że Cię szanował, że potrafił prowadzić lekcje w ciekawy, zapamiętywany sposób, że był uczciwy czy charyzmatyczny. Imponował Ci.
 

Wyobraź sobie, że masz nauczycielkę, od przedmiotu, który nazywa się „kobieta niezależna”. Wyobraź sobie, że przedmiot ten prowadzi osoba niezwykle silna, piękna, spełniona na polu finansowym, zawodowym, miłosnym i rodzinnym, przez co bardzo podziwiana. Jest to kobieta. Polka. Kamila Rowińska.Kim jest Kamila?


Opowiem Ci w skrócie jej historię: dorastała w biedzie, postanowiła zostać bogata, straciła rodziców, przeszła przez rozwód i guzy piersi, wyciągnęła z tego wnioski, jest bogata i niezależna, uczy kobiety jak wziąć odpowiedzialność za swoje życie.


Jest tylko jeden minus całej tej sytuacji... masz z nią wcale nie cały semestr, całą jedną klasę lub parę lat... a JEDEN DZIEŃ. Czy to będzie też Twój dzień? Czy wyciśniesz go jak cytrynkę?

Co konkretnie da Ci wydarzenie „Kobieta Niezależna”?

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/szkolenia/94-30-listopada-2014r-szkolenie-kobieta-niezalezna-zyrardow.html

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram