Biznes po Godzinach – summer edition 2015

 

Masz dość pracy w korporacji? Planujesz powrót do aktywności zawodowej po urlopie macierzyńskim? Masz pomysł na biznes albo dopiero go szukasz? Chcesz pracować na własny rachunek? Jeśli na choćby jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że nie może Cię zabraknąć na warsztatach Biznes po Godzinach! Spotkania te, których organizatorem jest Fundacja Twoja Inicjatywa!, powstały z myślą o przedsiębiorczych, nie bojących się nowych wyzwań kobietach:

- Przekonujemy się, że kobiety są bardzo przedsiębiorcze i kreatywne w biznesie. Panie o wiele chętniej niż mężczyźni dążą do samodzielności i potrafią wykorzystać sprzyjające okoliczności by budować własny biznes – mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!

Statystyki potwierdzają, że polski biznes nie ma płci – coraz więcej firm zakładają kobiety. Część z nich godzi prowadzenie firmy z macierzyństwem i dbaniem o dom.

- Wiele kobiet z sukcesem prowadzi już własne firmy. Osoby, które dopiero planują otworzenie działalności gospodarczej często potrzebują pomocy w stawianiu swoich pierwszych kroków w biznesie. Nie brak również pań, które ciągle szukają pomysłu na siebie… Z myślą o nich wszystkich przygotowaliśmy warsztaty Biznes po Godzinach, które stanowić będą nie tylko solidną dawkę wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy, ale będą też okazją do nawiązania ciekawych relacji biznesowych.- mówi Katarzyna Wicha, koordynator marketingu i rozwoju Fundacji Twoja Inicjatywa! 

Pierwsza edycja spotkań Biznes po Godzinach okazała się wyjątkowym sukcesem. Na wydarzeniach organizowanych w Warszawie spotkało się wiele kobiet z pasją chcących budować i rozwijać swój biznes

- Gdy w zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować wakacyjny cykl spotkań Biznes po Godzinach nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania. W związku z prośbami naszych beneficjentów i partnerów, tegoroczną edycję postanowiliśmy zorganizować w różnych miastach i częściach Polski. - opowiada Anna Flaga Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa! 

W tym roku spotkania Biznes po Godzinach organizowane będą zatem w następujących miastach:

Organizator spotkań, Fundacja Twoja Inicjatywa!, zapewnia różnorodność tematów, wśród których znajdą się zagadnienia istotne dla biznesu jak:

O tym, że warto uczestniczyć w spotkaniach dla przedsiębiorczych pań, najlepiej świadczą wypowiedzi uczestniczek z zeszłorocznej edycji warsztatów Biznes po Godzinach:

W tym roku głównymi partnerami spotkań są znane i lubiane magazyny dla Kobiet:

 

Zapraszamy!

Szczegóły na stronie www.twoja-inicjatywa.pl

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram