Skąd pozyskać pieniądze na dalszy rozwój firmy? Do kogo się zwrócić? Jak wyglądają procedury? Ile i na co mogę pozyskać środki finansowe?

Na te ile wiele innych pytań odpowiedzą Państwu nasi eksperci podczas konferencji "Mam pomysł i co dalej, jak rozwinąć swój własny biznes w oparciu o zewnętrzne środki finansowe"

Data: 24 czerwca godz. 18:00
Miejsce: Dwór Konstancin w Konstancinie Jeziorna ul. Od Lasu 23

W programie prelekcje na temat:
- "Rozwój Twojego biznesu z Bankiem Pekao SA". Prowadzi Artur Zaperty Dyrektor ds Klientów Biznesowych Pekao SA.
- "Co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o funduszach unijnych na lata 2014-2020". Prowadzi Ewa Szumlak współwłaściciel firmy Addico.
- "Prowadzenie działalności gospodarczej z wykorzystaniem spółki komandytowej: ograniczenie odpowiedzialności wspólników, możliwe sposoby przekształcenia dotychczasowych form prowadzenia działalności". Prowadzi Mecenas Bartłomiej Bieleninnik współwłaściciel kancelarii prawniczej SCZANIECKA BIELENINNIK  s.c.
- "Postawa przedsiębiorcy, a kryzys". Prowadzi Dariusz Stępień, Business Consultant, coach z Instytutu Nowych Możliwości.

Po prelekcjach zapraszamy na networking, losowanie nagród od partnerów, degustacje kaw i herbat, prezentacje ofert partnerów konferencji.

Konferencja jest bezpłatna, prosimy jedynie o potwierdzenie swojej obecności do dnia 22 czerwca pod adres redakcja@bizneszklasa.pl

Dla chętnych nasz partner Gospoda Zalewajka przygotował wyjątkową kolację podczas, której będzie można kontynuować biznesowe rozmowy.
Koszt kolacji 35 zł. Potwierdzenie na kolacji prosimy przesyłać razem z potwierdzeniem uczestnictwa w konferencji.

Przedsiębiorco nie może Cię tam zabraknąć. www.bizneszklasa.pl/?p=866

Zapraszamy

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE