Już 17 czerwca w krakowskim Hotelu Galaxy**** odbędą się kolejne Skrzydła Sukcesu. Będziemy mieli ogromną przyjemność po raz pierwszy gościć wyjątkową postać, kobietę przedsiębiorczą, coacha, mówcę motywacyjnego i trenera - Kamilę Rowińską. Jest właścicielką Rowińska Business Coaching, a także autorką bestsellera “Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” oraz współautorką poradnika “Etat, biznes tradycyjny czy marketing sieciowy”. W swojej książce “Kobieta niezależna” ujawnia sekrety kobiet sukcesu, które osiągnęły bogactwo oraz szczęście osobiste. Jest wspaniałym team liderem i uczy innych jak zbudować zespół i dobrze nim zarządzać. 

Nasi mówcy, od których będziemy czerpać bezcenną biznesową wiedzę to: Paulina Gasiun - P-Projekt, Szymon Benda - Biuro Nieruchomości Galton oraz Krzysztof Sarnecki - firma Quest Change Managers.
Zapraszamy serdecznie wszystkie przedsiębiorcze osoby z południa Polski na to wyjątkowe wydarzenie. Każdy komu nie obce jest pojęcie networkingu oraz budowania pozytywnych, nastawionych na współpracę relacji biznesowych powinien zanotować w swoim kalendarzu datę 17 czerwca :) 
Zapisy oraz szczegółowe informacje na naszej stronie: http://www.skrzydlasukcesu.pl/konferencje
Początek konferencji przewidziany jest na godz. 17. Radzimy zabrać ze sobą plik wizytówek J


Do zobaczenia na Skrzydłach Sukcesu!

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram