Zapraszamy na VIII Konferencję z cyklu Konferencji dla Kobiet, które prowadzą małe firmy i tych, które pracują na etacie i myślą o założeniu własnej działalności

 „Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?”

Konferencja VIII – 15.04.2014, godz. 18.00 – 21.30

Harmonogram:

     18.00 – 18.15 – Przywitanie Uczestniczek, przedstawienie agendy spotkania

     18.15 – 19.15 – Wykład I Wizerunek Kobiety biznesu. – Iwona Firmanty, Human Skills

     19.15 – 19.45 – Przerwa, networking

     19.45 – 20.45 – Wykład II Jak styl życia wpływa na kondycję Twojej firmy? – Elżbieta Lange,     Lange coaching

     20.45 – 21.00 – Panel dyskusyjny z udziałem Kobiety Biznesu.

     21.00 – 21.30 – Loteria, zakończenie Konferencji

 

VIII konferencja dla kobiet z cyklu „Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?” stanowi swojego rodzaju podsumowanie siedmiu spotkań, które odbyły się dotychczas. Do tej pory całą uwagę skupiałyśmy na narzędziach i konkretnej, merytorycznej wiedzy, na tym spotkaniu powiemy o zdrowiu i wyglądzie zewnętrznym, które również mają duży wpływ na rozwój naszej firmy.

 

Kobiety, które są na początku swojej drogi z biznesem często zapominają o sobie: skupiają się na rozwoju firmy, dbają o rodzinę i ich potrzeby. Z uwagi na niedostateczną ilość czasu, swoje własne potrzeby spychają na dalszy plan, co często prowadzi do tego, że nie mają czasu zadbać o swój wizerunek i zdrowie. Tymczasem bez zachowania równowagi również w tych kwestiach, nasz biznes nie może funkcjonować prawidłowo. Prędzej czy później nadejdzie kryzys i okaże się, że nie mamy skąd czerpać sił i energii do działania.

 

Spotkaj się z nami i zobacz jak zdrowy styl życia może wpłynąć na kondycję Twojej firmy i jak ogromny wpływ może mieć sposób, w jaki na co dzień dbamy o swój wygląd. 

 

Konferencja jest ósmym i ostatnim spotkaniem z cyklu, dla kobiet, które myślą o założeniu własnej firmy i tych, które już ją prowadzą. Atmosfera zawsze jest bardzo przyjazna, spotkania mają charakter warsztatowy, dzięki czemu Uczestniczki zyskują praktyczną wiedzę i umiejętności. Każde spotkanie do tej pory skupiło minimum 50 wspaniałych kobiet, co jest istotne, ze względu na fakt, że cykl rozpoczął się w styczniu, a spotkania odbywają się co 2 tygodnie. Zachęcamy do zapisów na ostatnie spotkanie z cyklu! www.8kobiecebiznesy.evenea.pl

 

Szczegóły organizacyjne

Więcej informacji i zapisy: www.8kobiecebiznesy.evenea.pl

Facebook: https://www.facebook.com/events/488410184620608/

E-mail: konferencje@kobiece-biznesy.pl

Miejsce: Warszawa, Centrum

Opłata: 70 zł./konferencja

 

Do kogo kierowany jest cykl?

Konferencje kierowane są do właścicielek mikro i małych firm i kobiet, które myślą
o założeniu własnej działalności. Na cykl składa się 8 Konferencji, których celem jest przekazanie PRAKTYCZNEJ WIEDZY z zakresu prowadzenia własnego biznesu i NARZĘDZI, z których Uczestniczki będą mogły korzystać samodzielnie w swoich firmach. Osoby pracujące na etacie, dowiedzą się jak zacząć, co wiąże się z prowadzeniem własnej działalności, na co trzeba uważać i jak szybko osiągnąć założone na początku cele.

 

Czym różnią się nasze spotkania od innych?

Tym, że nie będziemy czarować, powiemy o tym, co tak NAPRAWDĘ wiąże się z prowadzeniem własnego biznesu. Wykłady i prelekcje przeplatać będą wiedzę pochodzącą z doświadczeń Prelegentów i Gości, ich przemyślenia z tym związane, oraz zestaw praktycznych narzędzi niezbędnych do założenia, rozwinięcia i prawidłowego funkcjonowania mikro firmy prowadzonej przez Kobietę.

Dzięki prawdziwym historiom kobiet - tych, które już osiągnęły sukces, tych, które o to walczą i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę, Uczestniczki poznają lepiej siebie - swoje mocne i słabe strony. Dzięki networkingowi przekonają się, że nie tylko one borykają się z problemami w swojej firmie i że nie są z tym same! Spotkają bratnie dusze, otrzymają wsparcie i przekonają się, że to głównie determinacja i upór w dążeniu do celu, są gwarancją sukcesu.

Na jakie pytania i problemy odpowiemy podczas Konferencji?

 1. Przekażemy praktyczną wiedzę i narzędzia - nie powiemy jak powinno być, tylko jak jest.
 2. Ukażemy realia i obnażymy stereotypy – koniec z bajkami o własnej firmie.
 3. Będziemy wpierać i wskazywać konkretne rozwiązania, dzięki prawdziwym historiom kobiet.
 4. Pomożemy odnaleźć się w nowej sytuacji, również tym Kobietom, które prowadzą firmę dłużej niż kilka miesięcy.
 5. Pokażemy jak zarabiać, gdzie szukać Klientów i jak się wyróżnić na tle konkurencji.
 6. Wskażemy jak zachować równowagę, tak ważną zwłaszcza w przepełnionym obowiązkami życiu kobiety.
 7. Powiemy o tym, jak walczyć o swoje i zwiększać poczucie własnej wartości.

 

Zakres zagadnień poruszony na wszystkich konferencjach obejmuje większość tematów związanych
z początkowymi etapami prowadzenia własnego biznesu, każda z osobna natomiast jest zamkniętą całością, związaną z innymi w sposób umożliwiający uczestnictwo tylko w wybranych konferencjach.

ZAPRASZAMY

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE