Najcieńsza Durex Invisible dla większej bliskości

Cieńsza niż ludzki włos – właśnie taka jest najnowsza prezerwatywa Durex Invisible. Stworzona została z myślą o zwiększeniu odczuwania intensywnych doznań i niezwykłej bliskości podczas intymnych chwil we dwoje.

Durex Invisible, wykonane z naturalnego lateksu, są aż 35% cieńsze od standardowych prezerwatyw Durex. Podczas chwil rozkoszy, między partnerami najważniejsza jest maksymalna bliskość, bez barier. Durex Invisible zapewniają bezpieczeństwo podczas seksu, a jednocześnie są…  cieńsze niż ludzki włos – właśnie dlatego linię produktów nazwano niewidzialną (ang. invisible). W celu zwiekszenia komfortu,, wystarczy sięgnąć po Durex Invisible dodatkowo nawilżane lubrykantem.

- Współżycie seksualne nie bez powodu jest nazywane „zbliżeniem”. Bliskość fizyczna wiąże się z intensywnymi przeżyciami, a ich efektem jest również powstanie lub rozwój bliskości emocjonalnej. Bywa też na odwrót: zanik bliskości fizycznej może być często wskaźnikiem kłopotów w relacji emocjonalnej. Intymność intensywnych przeżyć to coś wyjątkowego, czego chcemy doświadczać wspólnie z partnerem – mówi psychoseksuolog Radosław Jerzy Utnik, ekspert marki Durex.

Dzięki prezerwatywom Durex Invisible partnerzy będą mogli odczuć intymną bliskość jeszcze mocniej  i odkryć wspólne doznania na nowo.

Rekomendowana cena prezerwatyw Durex Invisible – 11,99 zł za opakowanie 3 sztuk i 34,99 zł za opakowanie 10 sztuk.


 

Dłuższa przyjemność dla niej i dla niego

z Durex Pleasure Ring

Kiedy świat intensywnie poszukuje kolejnych sposobów na skrócenie wielu czynności, warto niektóre z nich… wydłużyć. Przyjemność, płynąca z intymnych doznań we dwoje, może być od teraz jeszcze większa, dzięki pierścieniowi erekcyjnemu Durex Pleasure Ring – nowości w portfolio Durex.

Durex Pleasure Ring to pierścień erekcyjny, którego użycie jest prostym i skutecznym sposobem na silniejszą i dłużej trwającą erekcję. Co to oznacza dla partnerów? Dłuższe chwile przyjemności – intensywnej jak nigdy dotąd. Pierścień został wykonany z rozciągliwego, miłego w dotyku silikonu, dzięki czemu pasuje na każdy rozmiar i kształt członka.  

- Pierścień erekcyjny zakłada się na trzon penisa, co uniemożliwia odpływ krwi z ciał jamistych. Mówiąc wprost, erekcja nie słabnie podczas współżycia i nie można jej utracić na skutek np. chwilowego rozproszenia. Można poczuć się pewniej, co przekłada się na jakość stosunku – również na jego czas trwania. Prawidłowe stosowanie pierścienia erekcyjnego jest bezpieczne i nie niesie za sobą skutków ubocznych – mówi psychoseksuolog Radosław Jerzy Utnik, ekspert marki Durex.

Stosowanie przez mężczyznę pierścienia erekcyjnego to nie tylko większa przyjemność dla niego, ale również dla partnerki – wszystko dzięki silniejszej i dłuższej erekcji. Co więcej, Durex Pleasure Ring można stosować z lateksowymi prezerwatywami i żelami intymnymi Durex, co pozwoli zagwarantować dodatkowe doznania dla obojga partnerów.

Rekomendowana cena Durex Pleasure Ring to: od około 24.99 zł.


 

Więcej na www.durex.pl.

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE