OMIA to włoskie bio eko kosmetyki naturalne posiadające certyfikat ICEA, pozbawione są parabenów, SLS, SLES, PEG, PPG. Eko kosmetyki nie zawierają barwników syntetycznych ani glikolu propylenowego.

Marka OMIA zadbała o to, by ich kosmetyki naturalne nie były testowane na zwierzętach. Od 11 Kwietnia 2013 Komisja Europejska zakazuje produkcji, importu i sprzedaży kosmetyków testowanych na zwierzętach. Cieszymy się, że kosmetyki ekologiczne OMIA spełniają te warunki. Ponadto producent dokłada starań, aby forma eko kosmetyków była odpowiednio dostosowana dla wegan oraz wegetarian.

Składniki aktywne, które zostały zawarte w kosmetykach naturalnych OMIA, pochodzą z organicznych upraw certyfikowanych, m.in.: ECO CERT itp.

Opakowania preparatów także są eko, pochodzą z recyklingu i posiadają certyfikat m.in.: FSC.

Bio kosmetyki OMIA to produkty pochodzące prosto z natury. Serie preparatów do pielęgnacji skóry i włosów powstały z myślą o wszystkich, którzy interesują się bio kosmetykami wysokiej jakości i wymagają od nich skutecznego działania. Dodatkowym atutem jest ich stosunkowo niska, jak na kosmetyk ekologiczny, cena.

Zapraszamy do zakupów.
W naszym sklepie również są dostępne.

POLECANE przez Pro Eko  http://pro-eko.net/o_nas.html

https://www.facebook.com/ProEko.MagiaNatury

 


Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram