KOBIECE PRZYJEMNOŚCI W SAM RAZ NA DZIEŃ KOBIET

 

To wyjątkowy dzień. Nasze Święto. I choć każdy dzień powinien być Świętem, to realia są zupełnie inne. Pędzimy, gonimy i nie mamy czasu myśleć…o sobie.

Ja więc spędzić ten wyjatkowy dzisiejszy dzień lub choć wieczór?

Z pomysłami nadchodzi Justyna Krawczyk, Style Coach.

Jeśli dostałaś zaproszenie do spa to szczęściara z Ciebie. Skorzystaj i zrelaksuj się porządnie. Jeśli jednak na prezent nie chcesz liczyć, to zrób go sobie sama! Oto trzy rytuały, które odmienią Twój dzisiejszy wieczór.

1. Kąpiel w płatkach róż.

Widziałaś to pewnie nie raz na filmach. Ale czy zrobiłaś to kiedykolwiek? Czy nie miałabyś ochoty położyć się w wannie gorącej wody wypełnionej po brzegi pachnącymi płatkami róż? Wystarczy, że w drodze do domu z pracy kupisz tuzin róż i wysypiesz płatki kwiatów do wody. Dodaj aromatyczny olejek, zapal świece i romantyczny wieczór dla siebie gotowy!

 

 

2. Kojący balsam dla Twojego ciała.

Zapewne masz olej kokosowy w kuchennej szafce. Używasz go do smażenia i pysznych deserów, ale nie wiesz jeszcze jak zbawienne właściwości ma olej kokosowy na nasze ciało. Dodaj do niego kilka kropli ulubionego olejku lub perfum i wetrzyj w ciało. W mgnieniu oka Twoja skóra stanie się aksamitna i odżywiona.

 

 

3. Zimowa, aromatyczna herbatka.

Uwielbiam jej smak i zapach. Zazwyczaj zamawiam ją w kawiarni ale jest tak prosta, że spokojnie możesz przygotować sobie ją sama. Wystarczy, że gorącą wodą zalejesz plastry pomarańczy, cytryny, goździków, dodasz łyżeczkę miodu i herbatka gotowa. Jeszcze przydałby się dobry film, prawda? Jako Osobista Stylistka powinnam Ci polecić film o modzie ale dziś mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Film „Siła spokoju” lub „Milion słów”. To tytuły idealne na dzisiejszy wieczór.

 

Ściskam,

Justyna Krawczyk

Style Coach

P.S. Jeśli zdarzyłoby się tak, że nie dostanie dziś życzeń na które czekasz, to wiedz, że ja życzę TOBIE wszystkiego o czym tylko marzysz. I mocno trzymam za Ciebie kciuki!

Autorka tekstu: Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, osobista stylistka i life coach w jednym. Absolwentka Style Coaching Institute w Londynie. Właścicielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą oraz New Style Academy (Szkoła Stylistek).

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE