Idealna cera po lecie – skorzystaj z bogactwa natury

 

Wakacje, piękna pogoda oraz relaksujący urlop to chwile, które warto pamiętać przez długi czas. Jednak, jeśli poza piękną opalenizną na naszej skórze pozostały również inne „wspomnienia” w postaci posłonecznych przebarwień, nie warto się przejmować. Linia kosmetyków DISCOLORATION STOP firmy Apis Natural Cosmetics pomoże je skutecznie rozjaśnić.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu i czerpanie energii z natury to podstawa udanego wypoczynku. Podobnie jest z pielęgnacją ciała – jej bazę powinny stanowić kosmetyki zawierające wysoką zawartość składników roślinnych. Dzięki temu nasza skóra odzyska wewnętrzną harmonię i odwdzięczy się pięknym wyglądem.

Naturalna pielęgnacja – jednolita skóra

Linia kosmetyków DISCOLORATION STOP to innowacyjny system rozjaśniania przebarwień, w którym główną rolę odgrywają składniki naturalne. Gama składa się z 5 uzupełniających się produktów – krem na noc, koncentrat, serum oraz dwa rodzaje masek. Bogactwo roślinnych składników pomaga pożegnać się z niechcianymi plamkami oraz optymalnie dba o cerę. Dostarcza jej nawilżenia oraz wygładza i odżywa skórę. Co więcej, redukuje niechciane zaczerwienienia.

Z korzeni, cebulek oraz cytrusów i warzyw

Podstawą linii DISCOLORATION STOP jest naturalny kompleks Melavoid™ - ekstrakt z korzeni Boerhaavia diffusa. Składnik: działa na skórę rozjaśniająco, wpływa na początkowe mechanizmy pigmentacji, wyrównuje odcień skóry, reguluje widoczność plam różnego pochodzenia oraz zmniejsza ilość pigmentu syntetyzowanego przez melanocyty nawet o 34%! Melavoid™ ma potwierdzoną skuteczność i bezpieczeństwo, której dowiodły badania in vivo.

Ważnym składnikiem linii przeciw przebarwieniom jest również kompleks Darkout™. To oczyszczony ekstrakt z cebulek Hypoxis Rooperi. Jak oddziałuje na skórę? Przede wszystkim wyrównuje kolor skóry i chroni ją przed fotostarzeniem.Ponadto gama DISCOLORATION STOP bogata jest w ekstrakty - z grejpfruta, ogórka, zawiera algi oraz olej kokosowy.

Twoje piękno ma źródło w naturze - spróbuj!

 

 

Ceny detaliczne:

- MASKA rozjaśniająca, redukująca przebarwienia, 200 ml – 50 zł 
- KONCENTRAT rozjaśniający, redukujący przebarwienia, 30 ml – 53 zł
- SERUM rozjaśniające, redukujące przebarwienia, 100 ml – 56 zł
- MASKA ALGOWA rozjaśniająca, redukująca przebarwienia, 250 g – 60 zł 
- Krem dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień, 50ml -  60 zł

 

APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma produkująca wielofunkcyjnie działające kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała. Powstała w 1988 roku. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepszych pierwiastków, gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii i biologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów oraz systematycznie prowadzone testy kosmetyków. Firma pracuje zgodnie z wymogami normy ISO 22716 GMP. Chcąc potwierdzić najwyższą jakość naszych produktów, uzyskaliśmy w roku 2016 znak TÜV Rheinland GMP ISO 22716.

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE