Nowość! Eliksir do rąk Cztery Pory Roku

Działanie kremu do rąk, odżywki do paznokci oraz masła do skórek połączone w… jednym kosmetyku? Cztery Pory Roku właśnie wprowadzają na nasz rynek multifunkcyjny eliksir o takich właściwościach! Doskonały efekt zapewniają zawarte w nim: witamina E, masło Shea oraz olej kokosowy.

Eliksir do rąk, skórek i paznokci

Bogactwo składników aktywnych użytych w eliksirze pomaga zminimalizować oznaki zmęczenia skóry dłoni, wzmacnia paznokcie i skutecznie nawilża skórki. To wszystko przy użyciu zaledwie jednego produktu! Multifunkcyjny preparat marki Cztery Pory Roku szczególnie polecany jest osobom o dłoniach suchych i zniszczonych. Jego użycie przywraca zarówno odpowiedni poziom nawilżenia jak i gładkość. Dodatkowo zawartość witaminy E zapewnia skórze młodzieńczy wygląd, a także wzmacnia i odżywia płytkę paznokci. Z kolei masło Shea i olej kokosowy zmiękczają skórki wokół nich co ułatwia ich odsuwanie i pozwala na dłużej cieszyć się pięknym wyglądem paznokci. Badania potwierdziły skuteczność eliksiru. Zgodnie ze zdaniem 100% badanych już po pierwszym użyciu kosmetyku skóra była bardziej nawilżona, skórki wokół paznokci były wygładzone, a szorstkość skóry ustąpiła.

 

 

Sugerowana cena detaliczna: ok 8,59 zł 

Pojemność: 100 ml 

 

Pharma C Food Spółka z o.o.
ul. Mokra 7
32-005  Niepołomice

www.pharmacf.com.pl

Producentem marki Cztery Pory Roku jest PharmaCF obecna na rynku polskim od 1993 roku. Swoją wysoką pozycję firma osiągnęła dzięki przemyślanej strategii oraz nieustannej dbałości o wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Potwierdzają to między innymi otrzymane certyfikaty jakości ISO 9001 oraz HACCP. PharmaCF od lat współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Firma posiada również licznych partnerów handlowych w całej Europie: w Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoszech, Niemczech, Rumunii, Rosji i na Ukrainie.

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE