Święta są wyjątkowym, ale i niezwykle wymagającym czasem w roku kalendarzowym. Praca i stres związane z przygotowaniem dań, domu i przyjęcia wigilijnego, potrafią porządnie zmęczyć. Tymczasem niedługo po świętach chcemy być w jak najlepszej formie, aby w pięknym stylu rozpocząć Nowy Rok. Jak się szybko zregenerować?

 

Prawdą jest, że osiągnięcie trwałych efektów - czy to przy odchudzaniu, czy odmładzaniu - wymaga regularności. Niemniej, istnieją pewne zabiegi, które dają natychmiastowe efekty - skóra twarzy jest dzięki nim odmłodzona i napięta, zmarszczki spłycone, a cera odzyskuje naturalny blask.

 

-      Żyjemy w czasach, w których kosmetologia przeżywa prawdziwy renesans. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i świetnym aparaturom, dysponujemy takim spektrum zabiegów, które pozwala na osiągnięcie naprawdę niesamowitych efektów. Niektóre z nich są widoczne już po pierwszym zabiegu. Ich nazwa - zabiegi koktajlowe - wzięła się stąd, że możemy wykonać je dzień przez ważną imprezą, na której chcemy wyglądać zjawiskowo - mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica w Gdańsku.

 

Geneo+ firmy Pollogen - już po pierwszym zabiegu, który możemy wykonać kilka dni przed ważną imprezą, a nawet jeden dzień wcześniej, widać efekty. Działanie urządzenia Geneo+ polega na stymulacji naturalnych możliwości organizmu, dzięki którym skóra jest dotleniona i odżywiona.

 

-      Ten zabieg nie uszkadza skóry. Już po pierwszym zastosowaniu, owal twarzy jest wyraźnie napięty, skóra odmłodzona i wyraźnie rozjaśniona, odzyskuje swój naturalny, młodzieńczy blask. Koloryt cery zostaje wyrównany. Co więcej, zmniejszają się pory, dzięki czemu buzia wygląda po prostu pięknie. Sam zabieg jest bardzo przyjemny, można w jego trakcie wspaniale się zrelaksować. Trwa ok. 30 min, więc jest idealny dla zapracowanych osób - mówi Ksenia Szmulik, kosmetolog z Clinica Cosmetologica.

 

Klient może wybrać jedną z dwóch opcji, w zależności od potrzeb: odmładzanie (NeoRevive) lub rozjaśnianie i odżywianie (NeoBright). 

 

Pollogen Legend jest urządzeniem najnowszej generacji, którego używa się zarówno do modelowania sylwetki, jak i liftingu twarzy. Jest on połączeniem dwóch urządzeń - Maximusa i Surgen. Efekt odmłodzenia cery jest widoczny już po jednym zabiegu, można zatem zastosować go jako zabieg bankietowy.

 

- Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekt odmłodzenia i napięcia skóry, poprawia się zarówno owal twarzy, jak i jakość skóry. To nowość wśród zabiegów kosmetologicznych, która już zyskała wiernych fanów - mówi Pamela Prądzyńska, kosmetolog z Clinica Cosmetologica.

 

Laser frakcyjny Palomar Emerge™ jest stosowany przede wszystkim przy usuwaniu powierzchniowych niedoskonałości skóry - takich jak blizny różnego pochodzenia, jednak można dzięki niemu uzyskać natychmiastowy efekt zmatowienia skóry.

 

- Emerge™ działa doskonale na cerę mieszaną i tłustą, bowiem już po jednym zastosowaniu staje się ona mniej błyszcząca, szczególnie w kłopotliwej strefie T. Zabieg można wykonać dzień przed ważną imprezą. Po jego zastosowaniu, twarz, nawet po nałożeniu makijażu, zyska ładny mat - mówi Ksenia Szmulik kosmetolog z Clinica Cosmetologica.

 

Zabieg polega na skierowaniu mikrowiązek światła na naskórek i skórę właściwą. „Stara” tkanka ulega uszkodzeniu, wskutek czego w jej miejsce zaczyna pojawiać się nowa, zdrowa i młoda skóra. Emerge™ trwa niespełna godzinę i mimo że nie wymaga znieczulenia, niektórzy pacjenci czują w jego trakcie niewielki dyskomfort. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, jednak już po kilku godzinach jej wygląd wraca do normy.

 

Aby utrwalić efekt poszczególnych zabiegów, warto wykonać je w seriach, których liczba jest ustalana indywidualnie dla każdego pacjenta przez kosmetologa w porozumieniu z dermatologiem.

 

Wspaniałych efektów i pięknych chwil zarówno w mijającym, jak i nadchodzącym wielkimi krokami, Nowym Roku, życzy cały zespół Clinica Cosmetologica!

 

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE