WAX COLOUR CARE – zachowaj pełnię blasku na dłużej

Obecny rok jest szczególny dla Laboratorium Pilomax. To rok jubileuszowy, w którym świętują swoje 25-lecie. O włosach wiedzą wszystko. Od 25 lat zajmują się tylko produktami do ich pielęgnacji. Kierują się zasadą, że tylko zdrowe włosy mogą być piękne.

Z okazji jubileuszu pod okiem specjalistów kosmetologów i trychologów Laboratorium Pilomax przygotowało innowacyjne maski serii WAX do włosów farbowanych WAX COLOUR CARE. Bogactwo składu oraz nowoczesna receptura zaowocowały preparatami zapewniającymi włosom i skórze głowy dogłębną pielęgnacje, dzięki której włosy farbowane zachowają pełnie blasku na dłużej.

 

WAX synonimem maski do włosów

Laboratorium Pilomax działalność rozpoczęło w roku 1989. Spośród sprowadzanych w tym czasie przez firmę angielskich produktów do pielęgnacji włosów, największym zainteresowaniem cieszyły się – nieznane wtedy na polskim rynku – maski. Ich angielska – długa i trudna do wymówienia nazwa –„Henna Treatment Wax” nie przyjęła się. W świadomości klientek utrwalił się jeden jej człon: WAX . Od tej pory stał się nazwą całej serii.

WAX COLOUR CARE maska do włosów farbowanych ciemnych

 

MASKA DO WŁOSÓW FARBOWANYCH CIEMNYCH. Przeznaczona do regeneracji włosów poddawanych koloryzacji. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości, rozdwajaniu i wypadaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.

Cena: 39,90 zł / 480 ml

Składniki: keratyna, pantenol, skrzyp polny, kawa

 

 

WAX COLOUR CARE maska do włosów farbowanych jasnych

MASKA DO WŁOSÓW JASNYCH FARBOWANYCH I PO DEKOLORYZACJI. Przeznaczona do regeneracji włosów poddawanych koloryzacji. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości, rozdwajaniu i wypadaniu włosów. Wzmacnia blask koloru. 

Cena: 39,90 zł / 480 ml

Składniki: pantenol, henna, rumianek rzymski

 

 

PRODUKTY PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE.

NIE ZAWIERAJĄ PARABENÓW, MIT, SLS.

BEZPIECZNE DLA SKÓRY GŁOWY.

 

http://www.pilomax.pl/

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

Partnerzy

 
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 • SZYBKO, SPRAWNIE I BLISKO
  WSZYSTKIE FIRMY W JEDNYM MIEJSCU

 • NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
  KONFERENCJE, WARSZTATY
  DLA KOBIET Z CAŁEGO KRAJU

 • OGÓLNOPOLSKI SERWIS
  SKUPIA KOBIETY ORAZ
  KOBIECE BIZNESY W POLSCE