PIELĘGNACJA SKÓRY ZIMĄ Z APIS NATURAL COSMETICS Zima to niewątpliwie piękna pora roku, jednak wtedy nasza skóra narażona jest wszczególnym stopniu na niekorzystny wpływ zarówno czynników atmosferycznych, takichjak niska temperatura, wiatr i mróz, jak również na wysuszające działanie powietrza wogrzewanych pomieszczeniach. Dlatego właśnie zimowa pielęgnacja powinna opierać się nanawilżaniu, odżywianiu i regeneracji skóry. O tej porze roku dochodzi przede wszystkim donadmiernej suchości skóry, niedoborów lipidów w naskórku, zaburzeń ochronnego płaszczahydro-lipidowego, szorstkości skóry, a nawet do powstawania teleangiektazji, czyli pękanianaczynek krwionośnych. Aby uniknąć tych nieprzyjemnych skutków, APIS NATURALCOSMETICS poleca w pielęgnacji domowej stosowanie kremów nawilżających iodżywczych na noc.

Proponujemy KREM REGENERUJĄCY ZOLEJKIEM ARGANOWYM I MASŁEMSHEA Z LINII HOME TERAPIS. Tendoskonale wchłaniający się krem odziałaniu odżywczo-regenerującymprzywróci równowagę hydrolipidową, zapewni miękkość, elastyczność orazzłagodzi napięcie skóry spowodowaneprzesuszeniem. 

\"\"

Przed porannym wyjściem z domu należy zaaplikować krem ochronny półtłusty, który nie tylko nawilży ale ochroni przedszkodliwymi promieniami UVA i UVB.KREM OCHRONNY SPF 30 Z LINII PROFESJONALNEJ HOME TERAPIS zadziała również na problemy przedwcześnie starzejącej się skóry. Wzbogacony ekstraktem z alg morskich, aloesu, mimozy, proteinami jedwabiu, olejem arganowym oraz masłem shea, skutecznie iintensywnie nawilży skórę przygotowując ją do wyjścia z domu.

\"\"

\"\"

 

Żeby uchronić skórę ciała przed nadmierną suchością eksperci z APISpolecają systematyczne stosowanie masek i mleczek intensywnienawilżających. Poranne nawilżenie, nieco lżejsze, oprzyjmy na MLECZKUDO CIAŁA Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO I OLEJKIEMARGANOWYM. Dzięki zawartości minerałów z Morza Martwego, olejkuarganowego, masła shea, kwasu hialuronowego, protein jedwabiu,ekstraktu z aloesu i awokado, długotrwale nawilża naskórek oraz głębszewarstwy skóry. Zapewnia natychmiastową gładkość i miękkość.

\"\"

 

 

Dla wieczornej, intensywnej pielęgnacji polecamy ULTRA-ODŻYWCZE MASŁO DO CIAŁAZ MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO I MASŁEMKARITE Z SERII INSPIRATION. Wyjątkowe właściwościmasła stanowią połączenie nawilżająco-dotleniającychminerałów z Morza Martwego oraz ultra odżywczego o dużejdawce witaminy A i E masła karite, ekstraktu z mango i ryżu.Masło odbudowuje i chroni warstwę lipidową skóry. Intensywnie odżywia i pielęgnuje nawet najbardziej suchąskórę. Pozostawia ją doskonale wygładzoną i natłuszczoną, a dzięki złotym drobinkom delikatnie rozświetloną o zdrowym kolorycie.

 

W przypadku pielęgnacji ciała, zimą chętnej poddajemy się długim rozgrzewającym kąpielom. Jednak zbyt częste, powodują suchość i utratę jędrności skóry, a także mogąprowadzić do powstawania teleangiektazji. W związku z tym polecamy stosowanie gorących kąpieli nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu z dodatkiem nawilżających soli i kosmetyków bogatych w niezwykle odżywcze mleczko pszczele, oleje roślinne, miód ipropolis. Bogata w dobroczynne składniki RELAKSUJĄCA SÓL DO KĄPIELI Z MIODEM, PROPOLISEM I KOZIM MLEKIEM nie tylkozapewnia idealne nawilżenie, odżywienie i wygładzenieskóry, ale również koi zmysły apetycznym zapachem. 

 

APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma od 26 lat produkująca wielofunkcyjnie działającekosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresiebiochemii i biotechnologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z placówkaminaukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przezdoświadczonych dermatologów i kosmetologów. Cyklicznie prowadzone testy kosmetyków pozwalająutrzymywać ich jakość na najwyższym poziomie.

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności

facebook instagram