Firmowy Gabinet APIS Natural Cosmetics 
Powstanie gabinetu jest działaniem zmierzającym do rozbudowania struktury działalności firmy i naturalną konsekwencją coraz większej popularności marki na polskim rynku. Placówka za cel stawia sobie najwyższe standardy obsługi klienta bezpośredniego. Luksusowo wyposażone gabinety, wyjątkowa, rodzinna atmosfera i najwyższa jakość oferowanych usług służą całkowitemu relaksowi dla ciała i umysłu. 

W ofercie gabinetu znajduje się pełna gama zabiegów na twarz i ciało, autorskie masaże oraz pielęgnacja dla mężczyzn. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby. Troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenia, aż po indywidualne podejście do klienta, sprawia, że wizyta w gabinecie gwarantuje pełen komfort. Wszystkie wnętrza zostały urządzone w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. 


W firmowym gabinecie APIS Natural Cosmetics do nabycia będzie również pełna oferta kosmetyków z portfolio firmy. 

Szczegółowy zakres usług jak również pełna oferta zabiegów dostępna jest na stronie internetowej. 

APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma od 26 lat produkująca wielofunkcyjnie działające kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała. Firma powstała w 1988 roku, a jej założycielem jest Krystyna Arcabowicz, którą całe życie pasjonowała kosmetologia. Od początku powstania firmy priorytetem w produkcji była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu. 
Technologie w APIS NATURAL COSMETICS opracowywane są od podstaw i stanowią połączenie najlepszych naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii. Produkujemy kosmetyki najnowszej generacji. 
Naszą misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, którzy od lat stosując nasze produkty doceniają ich znaczenie dla urody. Kosmetyki APIS NATURAL COSMETICS pozwalają zachować atrakcyjny wygląd i harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowyszymi propozycjami marki APIS NATURAL COSMETICS, oraz do odwidzenia wizytówki Marki APIS w naszym serwisie http://4allwomen.pl/301/Firmy/0/1-0-0-0-0/51026/APIS_NATURAL_COSMETICS

 

Seria Extremalne Nawilżenie

Seria Perfekcyjne Wygładzenie

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności