WALENTYNKI NA OSTATNIĄ CHWILĘ

 

Zapomniałaś o Walentynkach? Nie zdążyłaś kupić sukienki, zarezerwować restauracji czy przygotować niespodzianki? Nic się nie martw. Możesz jeszcze wszystko przygotować bez stresu i biegania za prezentem w ostatniej chwili. Jak to zrobić, podpowiada Justyna Krawczyk, Style Coach

Moje klientki skarżą się, że mąż zapomina o urodzinach czy rocznicy ślubu. Okazuje się, że im też coraz częściej się to zdarza. Wszystko dlatego, że żyjemy coraz szybciej i często jesteśmy przemęczone.

Żeby spędzić ze sobą miły walentynkowy wieczór, wcale nie potrzeba nowej sukni czy wielkiego wyjścia. Wystarczy się odrobine postarać. Co możesz zrobić?

Możesz własnoręcznie przygotować kartkę walentynkową. Taką z papieru, pokolorowaną kredkami. Możesz wyciąć serce albo inne elementy, które wkleisz do kartki. Szczere słowa napisane na własnoręcznie wykonanej kartce, na pewno zrobią wielkie wrażenie na ukochanym.

 

 

Możesz wyciągnąć z szafy sukienkę, która miałaś na sobie w Sylwestra czy Święta, dobrać do niej efektowne szpilki nawet jeśli zostajecie w domu. Postaraj się, aby ten wieczór był wyjątkowy pod każdym względem. Nie ważne jest to, czy zapomniałaś o Walentynkach czy nie miałaś czasu kupić prezentu. Zawsze jest coś, co możesz zrobić, aby ten wieczór był wyjątkowy bez względu na okoliczności.

 

Sukienka: Nun.mi, Zdjęcie: Ania Danielewska

 

Kto powiedział, że wytworna kolacja może się odbyć jedynie w eleganckiej restauracji? Wracając z pracy do domu kup świeże pieczywo i warzywa. Wyjmij biały obrus i świąteczne talerze. Nalej do kieliszków czerwone wino i zapal świeczki. Przygotuj prostą sałatkę. Może to być mieszanka sałat, wymieszana z awokado, serem kozim i karmelizowanymi orzechami włoskimi. Sos zrób z oliwy, cytryny i ostrej musztardy. Jeśli chcesz dodać coś wyjątkowego, to możesz pokusić się o świeże figi. Wytworna kolacja gotowa!

 

 

Często wydaje nam się, że, aby spędzić ze sobą milo czas, aby zrobić coś wyjątkowego, trzeba się ogromnie napracować, wydać fortunę i  zorganizować niespodziankę na miarę amerykańskiego „surprise”.

Tymczasem najprostszy gest, własnoręcznie przygotowany drobiazg i wspólny czas razem, to coś, czego w życiu nam najbardziej brakuje.

Ściskam walentynkowo,

Justyna

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autorka tekstu: Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, absolwentka Style Coaching Institute w Londynie. Właścicielka szkoły dla stylistek New Style Academy oraz marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą.

Przeczytaj:

Najnowsze aktualności